Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych, których przedmiotem jest zarówno egzekucja świadczeń pieniężnych jak i niepieniężnych. Kancelaria posiada profesjonalny zespół pracowników, przygotowanych kompleksowo do wykonywania powierzonych im obowiązków. Doświadczenie Komornika pozwoliło na stworzenie świetnie zorganizowanej i dobrze funkcjonującej struktury, która zapewnia szybką i skuteczną egzekucje należności.

Nowoczesne technologie jakie zostały wdrożone w kancelarii, w szczególności system poszukiwania rachunków bankowych OGNIVO, dostęp do bazy danych CEPIK, zapytanie do ZUS-u i Urzędów Skarbowych dokonywane są w formie elektronicznej co zdecydowanie skraca czas oczekiwania na informacje niezbędne do prowadzenia skutecznej egzekucji.

Systemy wdrożone w kancelarii

ZUS
ZUS

Elektroniczne zapytania do ZUS o płatników składek – ustalenie miejsca zatrudnienia dłużników.

Ognivo
Ognivo

Elektroniczny system do poszukiwania rachunków bankowych dłużników.

CEPIK
CEPIK

Elektroniczny dostęp do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

ePUAP
ePUAP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej. Jest to usługa internetowa, za pomocą której możemy załatwiać online coraz więcej spraw urzędowych. Nasz adres: /DamianAndrzejewski/domyslna

Komornik ONLINE
Komornik ONLINE

Umożliwia wierzycielowi, poprzez przeglądarkę www, wgląd w listę czynności przeprowadzonych w jego sprawach oraz ewentualny eksport wszystkich danych do plików xml.

e-Sąd – EPU
e-Sąd – EPU

Kompleksowa obsługa spraw z e-Sądu - wniosków i tytułów egzekucyjnych składanych do kancelarii w formie elektronicznej

Obwieszczenie o licytacjach
Obwieszczenie o licytacjach

W 2008 roku Krajowa Rada Komornicza uruchomiła pierwszą wersję witryny internetowej zawierającej informacje na temat planowanych licytacji nieruchomości oraz ruchomości

Elektroniczne KW
Elektroniczne KW

Elektroniczny dostęp do Ksiąg Wieczystych.

E-Zajęcia
E-Zajęcia

Elektroniczne zajęcia rachunków bankowych dłużników.

Komornik SQL
Komornik SQL

System operacyjny dedykowany kancelariom komorniczym.